Tracewicz Aleksander
Optyka-Optometria-Okulistyka

Tworzymy zespół wyspecjalizowanych okulistów, optometrystów i dyplomowanych optyków. Oferujemy fachowe doradztwo, kompleksową usługę oraz przystępne ceny.

czytaj więcej

Bartoszyce

11-200 Bartoszyce
Plac Konstytucji 3 Maja 13b
89 762 39 87
bartoszyce@tracewicz.pl

więcej informacji

Biskupiec - CH Karuzela

11-300 Biskupiec
ul. I Maja 7a
89 526 68 08
biskupiec@tracewicz.pl

więcej informacji

Dobre Miasto

11-040 Dobre Miasto
Wojska Polskiego 4
89 526 78 50
dobremiasto@tracewicz.pl

więcej informacji

Dywity

11-001 Dywity
Olsztyńska 70
89 527 40 89
recepcja.dywity@tracewicz.pl

więcej informacji

Dywity - Laboratorium oftalmiczne

11-001 Dywity
Olsztyńska 70
89 5120 816

więcej informacji

Ełk - C.H. Tu i Teraz

19-300 Ełk
ul Mickiewicza 19
87 610 31 53
elk@tracewicz.pl

więcej informacji

Giżycko

11-500 Giżycko
ul. Olsztyńska 3c
087 428 24 83
gizycko@tracewicz.pl

więcej informacji

Kętrzyn

11-400 Kętrzyn
Traugutta 17
89 752 34 57, 89 752 51 21
ketrzyn@tracewicz.pl

więcej informacji

Lidzbark Warmiński

11-100 Lidzbark Warmiński
Lipowa 6
89 767 21 06, 89 767 55 55
lidzbark@tracewicz.pl

więcej informacji

Mrągowo

11-700 Mrągowo
Królewiecka 9
89 741 32 10
mragowo@tracewicz.pl

więcej informacji

Olsztyn – Galeria Dekada

10-523 Olsztyn
Partyzantów 63
89 676 00 18
dekada@tracewicz.pl

więcej informacji

Olsztyn – Kopernika

10-513 Olsztyn
Kopernika 46a
89 523 59 95, 89 527 77 49
olsztyn@tracewicz.pl

więcej informacji

Ostróda

14-100 Ostróda
Grunwaldzka 4
89 646 60 62, 89 646 04 00
ostroda@tracewicz.pl

więcej informacji

Szczytno

12-100 Szczytno
Odrodzenia 12a
89 624 85 63
szczytno@tracewicz.pl

więcej informacji

Warszawa – Stara Miłosna

05-077 Warszawa
Jana Pawła II 15H/i
22 760 85 27, 22 773 29 49
warszawa@tracewicz.pl

więcej informacji

Węgorzewo

11-600 Węgorzewo
Zamkowa 14
87 427 38 70
wegorzewo@tracewicz.pl

więcej informacji

Nowy salon w Galerii Warmińskiej

najwiekszy wybór Opraw
Okularowych

Profesjonalne badania

Doświadczenie
i nowoczesność 
w każdym calu

Kolorowe soczewki kontaktowe AIR OPTIX COLORS

Szukaj oprawy z kolorową kropką!