Badanie wzroku

Optometria

    Potrzebujesz nowych okularów? Dobieramy i przepisujemy soczewki okularowe korygujące wady układu wzrokowego. Przeprowadzamy treningi i rehabilitacje układu wzrokowego w aspekcie przywrócenia fizjologicznej sprawności widzenia obuocznego.

Badanie optometryczne

    W naszych salonach możesz wykonać badanie optometryczne, typowe badanie pod kątem wady wzroku. Nasi specjaliści precyzyjnie określą jakiej korekcji potrzebujesz. Znajdź najbliższy salon i umów się na wizytę! 

Wybierz salon i umów się na wizytę!

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
Plac Konstytucji 3 Maja 13b
11-200 Bartoszyce
89 762 39 87
bartoszyce@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. I Maja 7a
11-300 Biskupiec
89 526 68 08
biskupiec@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Wojska Polskiego 4
11-040 Dobre Miasto
89 526 78 50
dobremiasto@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Śr: 10:00 - 18:00
Czw - Pt: 8:00 - 16:00

Dane kontaktowe:
ul. Olsztyńska 70
11-001 Dywity
89 527 40 89
dywity@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Mickiewicza 19
19-300 Ełk
87 610 31 53
elk@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Olsztyńska 3C
11-500 Giżycko
87 428 24 83
gizycko@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Dane kontaktowe:
ul. 3 Maja 148
05-420 Józefów
22 610 79 92
jozefow@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon- Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Traugutta 17
11-400 Kętrzyn
89 752 34 57, 89 752 51 21
ketrzyn@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Lipowa 6
11-000 Lidzbark Warmiński
89 767 21 06, 89 767 55 55
lidzbark@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Królewiecka 21
11-700 Mrągowo
89 741 32 10
mragowo@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
Plac Wolności 25 
12-200 Olecko
87 610 18 07
olecko@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Kopernika 46a
10-513 Olsztyn
89 523 59 95, 89 527 77 49
olsztyn@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Ndz: 10:00 - 21:00

Dane kontaktowe:
ul. Tuwima 26 N.O.10
11-748 Olsztyn
89 722 42 84
galeriawarminska@tracewicz.pl

W tym salonie wykonujemy badania systemem i.Profiler

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:30 - 17:30
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Grunwaldzka 4
14-100 Ostróda
89 646 60 62, 89 646 04 00
ostroda@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
Plac Daszyńskiego 2/19 
12-200 Pisz
87 423 26 19
pisz@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Odrodzenia 12a
12-624 Szczytno
89 624 85 63
szczytno@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Jana Pawła II 15H/i
05-077 Warszawa
22 760 85 27, 22 773 29 49
warszawa@tracewicz.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane kontaktowe:
ul. Zamkowa 14
11-600 Węgorzewo
87 427 38 70
wegorzewo@tracewicz.pl